Ben Kimim?

6ld7knvn1984 yılında Antalya’da doğdum. İlk ve Orta öğrenimimi Antalya’da tamamladıktan sonra, 2006 yılında Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans, 2011 yılında ise Başkent Üniversitesi Avrupa Birliği ve Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde Yüksek Lisans öğrenimimi tamamladım. Şu anda Antalya’da yaşamaktayım.
Eğitim hayatım boyunca, freelance olarak ve ajanslarda tasarım faaliyetlerine devam ettim. Ankara ve Antalya’da bir çok eğitim kurumundan Web Tasarım & Grafik Tasarım üzerine sertifikalara sahibim. Bununla beraber, Web Teknolojileri ve Tasarım konusunda özel ders de vermekteyim.Grafik tasarım için Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop ve Corel Draw gibi programlardan yararlanmaktayım. Grafik tasarım alanında1623668_821425591260489_1516328568317553443_n Logo, Kurumsal Kimlik (Kartvizit, Antetli Kağıt, Sunum Dosyası, Zarf vb.), Afiş, Banner, Pankart, El İlanı, Broşür, Katalog, Flyer, Dergi, Gazete İlanı, Kitap Kapağı, Ambalaj Tasarımı, Araç ve Mekan Giydirme konularında tecrübeliyim. Aynı zamanda web tabanlı yazılımlar ve mobil uygulamalar için arayüz tasarımları hazırlamaktayım.
Web Tasarım alanında ise günümüz normlarına ve tüm tarayıcılara uyumlu, CSS3 ve HTML5 standartlarına uygun Responsive kodlama yapmaya özen gösteriyorum. Görsel programlar yerine , ön yüz geliştirme kısmında tamamen kod tabanlı editörler kullanıyorum. Bununla beraber, PHP ve MySQL platformlarında web tabanlı yazılımlar geliştirmekteyim.Tasarım çalışmalarının yanı sıra, e-ticaret, sosyal marketing, arama motoru optimizasyonu yani SEO konusunda da çalışmalarım mevcuttur. Özellikle  Antalya Web Tasarım  alanında yer alan referanslarım gibi, SEO konusunda da hizmet verdiğim bir çok kurum ve kuruluş bulunmaktadır.